سال جاری 4000 شغل پایدار برای مددجویان کرمانشاه ایجاد کردیم

به گزارش اخبار ایران، خبرنگاران/کرمانشاه معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه سال جاری حدود چهار هزار طرح اشتغال زودبازده برای مددجویان کرمانشاهی ایجاد شده، گفت: در دهه مبارک فجر سال جاری نیز با پرداخت وام های اشتغال 36 طرح اشتغال زودبازده اجرا خواهد شد.

سال جاری 4000 شغل پایدار برای مددجویان کرمانشاه ایجاد کردیم

رشید جلیلیان اظهار کرد: سال جاری بیش از 124 میلیارد تومان اعتبار به منظور اجرای طرح های اشتغال زودبازده برای مددجویان استان اختصاص داده شده که با این میزان اعتبار برای حدود چهار هزار مددجوی کرمانشاهی شغل پایدار ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، جلیلیان با بیان اینکه وام های اشغال کمیته امداد به صورت قرض الحسنه در اختیار مددجویان تحت حمایت قرار می گیرد، مطرح نمود: در دهه مبارک فجر 36 طرح اشتغال مددجویان افتتاح خواهد شد.

جلیلیان توضیح داد: این نهاد بیش از 830 میلیون تومان وام قرض الحسنه به منظور اجرای این طرح ها اختصاص داده است.

وی اعلام نمود: نیـروگاه خورشیدی خانـگی، پرورش بوقلمون، بازیافت، فراوری عرقیات داروهای گیاهی، مهد کودک، غذای آماده و مجسمه سازی بخشی از طرح های اشتغال مددجویان کرمانشاهی است که در دهه مبارک فجر سال جاری شروع به کار خواهند کرد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه هم اکنون سقف وام اشتغال برای هر مددجو 50 میلیون تومان است، مطرح نمود: این وام ها بدون احتیاج به سپرده گذاری و با شرایط ضمانتی آسان و با بازپرداخت طولانی مدت در اختیار مددجویان متقاضی و دارای مهارت قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سال جاری 4000 شغل پایدار برای مددجویان کرمانشاه ایجاد کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال جاری 4000 شغل پایدار برای مددجویان کرمانشاه ایجاد کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید