برنج و ماکارونی به وفور در بازار موجود است

شب گذشته بی بی سی فارسی در گزارشی مدعی شد برنج و ماکارونی در ایران نایاب شده است. در همین رابطه رئیس اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای خاطرنشان کرد که هیچ مسئله ای در تأمین این کالاها وجود ندارد و روزانه به وفور موجودی خود را به مردم عرضه می کنیم.

برنج و ماکارونی به وفور در بازار موجود است

مشاهدات میدانی خبرنگار خبرنگاران در روز سه شنبه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای و مغازه های سطح شهر خلاف ادعای این شبکه فارسی زبان خارجی را ثابت می نماید و نه تنها هیچ یک از این کالاها در بازار نایاب نیست بلکه همه فروشگاه های زنجیره ای اجناس خود را به صورت روزانه تأمین و شارژ نموده اند.

در این رابطه امیر خسرو فخریان - رئیس اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای و مدیرعامل یکی از این فروشگاه ها - به خبرنگاران گفت: برنج و ماکارونی به وفور در فروشگاه های زنجیره ای موجود است و هم اکنون موجودی قابل قبولی از این کالاها داریم.

وی گزارش بی بی سی فارسی را تنها شایعه پراکنی دانسته و اظهار کرد: البته به طور طبیعی در هر مقطعی ممکن است با چالش هایی در تأمین بعضی کالاها روبرو شویم که بلافاصله در تعامل با تأمین کنندگان کالا، مشکل حل می گردد. اما در حال حاضر در خصوص تأمین کالاهای غذایی پرمصرف همچون برنج، ماکارونی، روغن، شکر، خرما، حبوبات، رب گوجه فرنگی و … هیچ مسئله ای وجود ندارد.

در ادامه تصاویری از قفسه های عرضه برنج و ماکارونی در بعضی فروشگاه های سطح شهر تهران را می بینید که مربوط به امروز (سه شنبه 17 اردیبهشت ماه) است:

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برنج و ماکارونی به وفور در بازار موجود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنج و ماکارونی به وفور در بازار موجود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید