به دستور عیسی کلانتری انجام شد؛ انتصاب های جدید در سازمان حفاظت محیط زیست

به گزارش اخبار ایران، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ناصر مقدسی را به عنوان مشاور ریاست در امور بین الملل و نرگس صفار را به عنوان سرپرست مرکز امور بین الملل و کنوانسیون های سازمان منصوب کرد.

به دستور عیسی کلانتری انجام شد؛ انتصاب های جدید در سازمان حفاظت محیط زیست

به گزارش در حکمی از سوی عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ناصر مقدسی را به عنوان مشاور ریاست در امور بین الملل سازمان حفاظت محیط زیست و نرگس صفار به سمت سرپرست مرکز امور بین الملل و کنوانسیون های سازمان منصوب کرد.

در حکم عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست خطاب به ناصر مقدسی آمده است: به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور اینجانب در امور بین الملل مشخص می شوید. ارائه خدمات مشاوره ای حرفه ای و تخصصی، شرکت در مجامع و نشست های خارجی و داخلی و تدوین گزارش های راهبردی از جمله وظایف شما در چارچوب قوانین و مقررات است.

لازم به ذکر است، ناصر مقدسی پیش از این به عنوان رئیس مرکز امور بین الملل و کنوانسیون ها سازمان حفاظت محیط زیست مشغول فعالیت بود و همچنین نرگس صفار به سمت سرپرست مرکز امور بین الملل و کنوانسیون های سازمان منصوب شد.

لازم به ذکر است، نرگس صفار پیش از این به عنوان رئیس گروه سازمان ها و پروژه های منطقه ای و بین المللی سازمان حفاظت محیط زیست مشغول فعالیت بوده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "به دستور عیسی کلانتری انجام شد؛ انتصاب های جدید در سازمان حفاظت محیط زیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به دستور عیسی کلانتری انجام شد؛ انتصاب های جدید در سازمان حفاظت محیط زیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید