توافق پرسپولیس با گزینه گرانقیمت یحیی

به گزارش اخبار ایران، پرسپولیس برای تقویت خط حمله خود در نیم فصل دوم به سراغ شهریار مغانلو رفته و از این باشگاه خبر می رسد که مدیران پرسپولیس با مهاجم سانتاکلارا به توافق رسیدند و باید مغانلو را پرسپولیسی بدانیم. او که درخشش قابل توجهی با لباس پیکان داشت، به فوتبال اروپا و پرتغال رفت و حالا دوباره به لیگ ایران برگشته و در نیم فصل دوم قرار است لباس پرسپولیس را برتن کند.

توافق پرسپولیس با گزینه گرانقیمت یحیی

به نقل از روزنامه گل؛ شهریار مغانلو، مهاجم ایرانی سانتاکلارا با رد پیشنهاد سنگین تراکتور، با پرسپولیس به توافق رسیده است و طی چند روز آینده به ایران می آید و قرارداد خود را رسمی می نماید.

مغانلو یکی از گزینه های یحیی گل محمدی برای خط حمله پرسپولیس است، اما به دلیل مبلغ بالای رضایت نامه او، این انتقال به بن بست خورده بود که طبق ادعای این روزنامه، با توافقی که میان او و پرسپولیس سر مبلغ و مدت قرارداد شده است، او پیشنهاد سایر تیم های خواستار خصوصا تراکتور را رد نموده است و به زودی با پرسپولیسص قرارداد می بندد.

صبح دیروز باشگاه تراکتور مدعی شده بود شهریار مغانلو به این دلیل که با تیم ایرانی دیگری توافق نموده، به پیشنهاد تراکتور پاسخ منفی داده است.

منبع: فرارو

به "توافق پرسپولیس با گزینه گرانقیمت یحیی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق پرسپولیس با گزینه گرانقیمت یحیی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید