جدایی گرو و نویمایر دلیل مسائل استقلال در برگزاری اردو

عضو پیشین هیات مدیره باشگاه استقلال درباره قراداد اسپانسر این باشگاه شرح داد.

جدایی گرو و نویمایر دلیل مسائل استقلال در برگزاری اردو

به گزارش خبرنگاران، استقلالی ها در تعطیلات نیم فصل قصد داشتند برای برگزاری اردوی تدارکاتی عازم دوحه قطر شوند اما در حالی که قرار بود یک شنبه این هفته به سمت قطر پرواز نمایند، مسئولان باشگاه استقلال به دلیل مسائل مالی نتوانستند بلیت هواپیما برای کاروان این تیم فراهم نمایند و تا امروز (سه شنبه) در ایران ماندگار شده اند.

پس از این که برای دومین بار در این فصل از رقابت ها، معین شد استقلال درگیر مسائل مالی است، پیکان نقدها به سمت اسپانسر مشترک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس رفت و گفته شد که این اسپانسر در پرداخت مبلغ به استقلال و پرسپولیس تفاوت قائل می گردد.

در همین راستا، اکبر ملکی، عضو پیشین هیات مدیره باشگاه استقلال که در جریان امضای قرارداد اسپانسری است در گفت وگو با خبرنگاران، درباره این شایعات اظهار کرد: این که اسپانسر مشترک استقلال و پرسپولیس در میزان پرداختی به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تفاوت می گذارد، کذب محض است. این اسپانسر به هر اندازه ای که قرار بوده به دو باشگاه پرداخت کند، پرداخت نموده است. حتی آن ها بیشتر از مبلغی که مقرر بوده به استقلال پرداختی داشتند.

او اضافه کرد: سال جاری قرار است استقلال 50 میلیارد از اسپانسر دریافت کند که این 50 میلیارد در 6 قسط به باشگاه پرداخت می گردد. اسپانسر قرار است در سال 97 در تاریخ شهریور، آذر و اسفند و در سال 98 در تاریخ های اردیبهشت، تیر و اگر اشتباه نکنم مرداد، به استقلال پرداختی داشته باشد.

عضو پیشین هیات مدیره باشگاه استقلال در ادامه گفت: اسپانسر پارسال هم پولی که قرار بود به استقلال پرداخت کند، به طور تمام و کمال پرداخت نموده و هیچ مسئله ای تاکنون در پرداخت نداشته است.

ملکی در پاسخ به این سوال که اگر اسپانسر به موقع پول پرداخت می نماید، چرا بازیکنان در دوره حضور او به پرداختی کم باشگاه معترض بودند، شرح داد: این طور نیست. بازیکنان دو روز زودتر یا دو روز دیرتر پولشان را دریافت می نمایند و مسئله ای نیست. قراداد اسپانسر، پارسال بسته شده و پارسال هم به قراردادش عمل نموده است. سال جاری هم اسپانسر تعهد 50 میلیاردی داده که تاکنون بیشتر از چیزی هم که تاکنون باید پرداخت می کرد، پرداخت نموده است.

او همچنین در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود سررسیدهای پرداخت در تاریخ هایی تنظیم می شد که باشگاه احتیاج بیشتری به پول دارد، اظهار کرد: برای باشگاه فرقی نمی نماید که در چه تاریخی دریافت کند. باید در باشگاه مدیریت مالی وجود داشته باشد و فرقی نمی نماید که استقلال برج 9 پول بگیرد یا برج 10. از طرف دیگر جدایی نویمایر و گرو 5 میلیارد تومان برای استقلال آب خورد. آن ها مجانی از استقلال جدا نشدند. یکی از دلایلی که الان استقلال در برگزاری اردو دچار مشکل شده همین موضوع است.

عضو پیشین هیات مدیره استقلال در سرانجام گفت: اگر مسئولان باشگاه با اسپانسر صحبت نمایند، آن ها بدون هیچ مسئله ای به استقلال پول می دهند و مسئله ای برای پرداخت پول ندارند. آن ها حتی نمی پرسند استقلال برای چه موضوعی پول می خواهد و هر وقت که مدیران استقلال پول درخواست نمایند، به باشگاه پول می دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جدایی گرو و نویمایر دلیل مسائل استقلال در برگزاری اردو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی گرو و نویمایر دلیل مسائل استقلال در برگزاری اردو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید