حضورِ بدون سرمربی ملی پوشان تنیس روی میز در تورنمنت بلغارستان

به گزارش اخبار ایران، تورنمنت تنیس روی میز ورلد تور بلغارستان از امروز سه شنبه با حضور 166 بازیکن در بخش مردان و 131 بازیکن در بخش بانوان شروع می گردد. نوشاد و نیما عالمیان بازیکنان اعزامی فدراسیون تنیس روی میز به این رقابت ها هستند. تورنمنت بلغارستان دارای رنکینگ جهانی و 190 هزار دلار جایزه نقدی است.

حضورِ بدون سرمربی ملی پوشان تنیس روی میز در تورنمنت بلغارستان

در واقع حضور در این تورنمنت بخشی از برنامه آماده سازی برادران عالمیان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و بعد از آن انتخابی المپیک است. به همین منظور قرار بود جمیل لطف الله نسبی سرمربی تیم ملی تنیس روی میز هم در این سفر آنها را همراهی کند اما وی به دلیل مسائل شخصی از این سفر بازماند.

بدین ترتیب نوشاد و نیما عالمیان روز گذشته بدون سرمربی راهی بلغارستان شدند تا از امروز دیدارهای خود در تورنمنت ورلد تور این کشور را شروع نمایند. آنها پس از اتمام دیدارهای خود در این تورنمنت راهی جمهوری چک می شوند تا در تورنمنت بین المللی این کشور هم شرکت داشته باشند. قرار است لطف الله نسبی، برادران عالمیان را در تورنمنت ورلد تور چک همراهی کند.

دیگر اینکه مریم صامت ملی پوش تنیس روی میز بانوان هم جزو بازیکنان ایرانی حاضر در تورنمنت ورلد تور بلغارستان است. البته وی خارج از برنامه فدراسیون و با هزینه شخصی در این رقابت ها شرکت نموده است.

برنامه دیدارهای نمایندگان ایران در تورنمنت ورلد تور بلغارستان به این توضیح است:

دور اول مرحله مقدماتی حذفی

* مریم صامت - ساندرا پرگل از مجارستان

* نوشاد و نیما عالمیان استراحت دارند

دور دوم مرحله مقدماتی حذفی

* نوشاد عالمیان -جوردی پیکولین از ایتالیا

* نیما عالمیان ... ایوان نیکولین از روسیه

منبع: خبرگزاری مهر

به "حضورِ بدون سرمربی ملی پوشان تنیس روی میز در تورنمنت بلغارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضورِ بدون سرمربی ملی پوشان تنیس روی میز در تورنمنت بلغارستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید