دلیخت: به خاطر توصیه رونالدو یوونتوس را انتخاب نکردم، ساری مرا متقاعد کرد

به گزارش اخبار ایران، مدافع هلندی جدید تیم یوونتوس می گوید پیش از آنکه ستاره پرتغالی این تیم از او برای پیوستن به بانوی پیر دعوت کند، خودش چنین تصمیمی گرفته بود.

دلیخت: به خاطر توصیه رونالدو یوونتوس را انتخاب نکردم، ساری مرا متقاعد کرد

به گزارش اخبار ایران، ماتیس دلیخت ادعا کرد که قبل از شنیدن توصیه کریستیانو رونالدو تصمیمش را برای پیوستن به یوونتوس گرفته بود.

مدافع میانی 20 ساله جدید بیانکونری پس از فینال لیگ ملت های اروپا، جایی که تیم های ملی هلند و پرتغال به مصاف هم رفتند، از سوی کاپیتان حریف دعوت شد که به بانوی پیر ملحق گردد و این اتفاق خاتمه روز گذشته (پنجشنبه) نهایی شد. دلیخت اما می گوید کسی که او را متقاعد کرد به بانوی پیر بپیوندد، سرمربی این تیم مائوریتزیو ساری بوده است.

دلیخت که با قراردادی 85.5 میلیون یورویی آژاکس را به مقصد یوونتوس ترک کرد، گفت: پیوستن به یوونتوس قدم بسیار بزرگی است. این اولین قدم من در خارج از کشورم است پس چیزی است که باید به آن عادت کنم. از شیوه استقبال یوونتوس و هوادارانش واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتم و مایه افتخارم بود. امیدوارم پاسخ این استقبال را بدهم. درست است که مدتی را صرف فکر کردن به برنامه هایم برای آینده و تیم مطلوب برای خودم کردم اما همان موقع هم تقریباً می دانستم که به کدام تیم باید بروم و همواره به مینو رایولا (مدیر برنامه هایم) هم می گفتم که بعد از لیگ ملت ها تصمیم گیری می کنم.

دلیخت در پاسخ به این سؤال که توصیه رونالدو برای پیوستن به این بازیکن پرتغالی در تورین، چقدر روی انتخابش تأثیر گذاشته است، گفت: کاملاً مطمئن بودم که می خواهم به یوونتوس ملحق شوم اما بدون شک اینکه کریستیانو رونالدو هم از من پرسید که آیا دوست دارم به این تیم بیایم، اتفاق خوشایندی بود. حرفی که او زد یک تمجید بزرگ بود اما به خاطر حرف او نبود که تصمیم گرفتم به یوونتوس ملحق شوم. برای من، برداشتن قدمی در خارج از آژاکس و هلند، بسیار مهم بود. می دانم که آرام و خونسرد به نظر می رسم و خیلی از مردم از پیوستن من به یوونتوس خشنود شده اند اما واکنش های دیگری هم به این اتفاق بوده است. پس باید به این جو و شرایط عادت کنم. واقعاً امیدوارم که بتوانم بهترین عملکردم را ارائه کنم.

در مورد انتصاب مائوریتزیو ساری به عنوان سرمربی یوونتوس، واکنش های متفاوتی اجرا شده اما دلیخت فاش کرد که او یکی از تحسین کنندگان سبک بازی این مرد ایتالیایی است.

کاپیتان سابق آژاکس مطرح نمود: با ساری یک تماس تلفنی داشتم و خیلی سریع توانستم او را بشناسم. او یکی از دلایلی بود که می خواستم به یوونتوس بیایم چون درباره اش چیزهای خوبی شنیده ام، درباره شیوه بازی تیم هایش، درباره فلسفه کاری اش، علاقه ای که به فوتبال هجومی دارد و اینکه چطور خط دفاعی تیمش را آماده می نماید. پس او یکی از دلایل مهم پیوستن من به یوونتوس بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دلیخت: به خاطر توصیه رونالدو یوونتوس را انتخاب نکردم، ساری مرا متقاعد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیخت: به خاطر توصیه رونالدو یوونتوس را انتخاب نکردم، ساری مرا متقاعد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید