سوء قصد افراد ناشناس به شهردار دارخوین ، شمخانی آسیبی ندید

نماینده شوراهای شهرستان شادگان در استان خوزستان جزئیات حادثه تیراندازی شب گذشته 24 اردیبهشت به شهردار دارخوین را تشریح کرد.

سوء قصد افراد ناشناس به شهردار دارخوین ، شمخانی آسیبی ندید

مهدی یاری در گفت وگو با ایلنا ضمن تایید این حادثه گفت: شب گذشته این حادثه در حالی برای مکی شمخانی شهردار دارخوین رخ داد که پس از شرکت در جلسه تودیع و معارفه ای در شهرستان شادگان قصد داشت محل را به مقصد شهرستان دارخوین ترک کند که مورد این سوء قصد قرار گرفت.

وی افزود: در جهت بازگشت از شادگان افرادی ناشناس با خودروی پراید به سوی خودروی شهردار تیراندازی کردند که این تیرها به خودروی شهردار اصابت کرد و خوشبختانه صدمه ای به ایشان وارد نشد.

یاری ادامه داد: شهردار دارخوین بلافاصله پس از این حادثه خود را به محل فرمانداری این شهرستان می رساند و خبر حادثه را به حراست فرمانداری منتقل می کند.

وی مطرح نمود: علت این حادثه توسط عوامل نیروی انتظامی در دست بررسی است.

رئیس شورای بخش دارخوین ادامه داد: چند روز پیش نیز به سوی منزل شهردار دارخوین توسط افرادی ناشناس تیراندازی شد.

یاری در ادامه به خدمات شمخانی در منطقه اشاره کرد و گفت: شهردار دارخوین در بارش ها و سیلاب های اخیر در منطقه دارخوین که در کنار رودخانه واقع شده است، زحمات بسیاری را متحمل شد و نهایت تلاشش را به کار گرفت تا دارخوین متحمل خسارت های عمده ای نشود که به پاس همین خدمات از سوی فرماندار و استاندار خوزستان عنوان شهردار نمونه را دریافت کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "سوء قصد افراد ناشناس به شهردار دارخوین ، شمخانی آسیبی ندید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوء قصد افراد ناشناس به شهردار دارخوین ، شمخانی آسیبی ندید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید