شتاب در توسعه خنج با اختصاص مشوق های جدید سرمایه گذاری

به گزارش اخبار ایران، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از اختصاص حداکثر مشوق های سرمایه گذاری برای متقاضیان بخش فراوری و صنعت در شهرک صنعتی خنج خبرداد.

شتاب در توسعه خنج با اختصاص مشوق های جدید سرمایه گذاری

به گزارش از ، احد فتوحی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس در جلسه برطرف موانع و مسائل شهرک صنعتی خنج گفت: برای حمایت از سرمایه گذاران و تحقق اقتصاد مقاومتی، مشوق هایی مانند کاهش سهم پرداخت نقدی به 5 درصد و افزایش مدت پرداخت اقساط به 48 ماه در نظر گرفته شده است.

وی افزود: متقاضیان و سرمایه گذاران در این شهرک صنعتی به شرط بهره برداری طی برنامه زمان بندی و نیز ایجاد اشتغال بر اساس جواز تاسیس تا سقف 90 درصد از اسناد تعهدی شان بازگردانده خواهد شد.

فتوحی با بیان اینکه ایجاد شهرک صنعتی خنج با هدف ایجاد زیرساخت های استقرار واحد های صنعتی و اشتغال پایدار در این شهرستان و ظرفیت سازی برای توسعه صنعتی اجرا شده است، گفت: این شهرک صنعتی بستر های لازم را برای جذب سرمایه های فعالان مالی شهرستان خنج در سایر نقاط کشور و سرمایه گذاران خنجی مقیم کشور های حاشیه خلیج فارس فراهم نموده است.

وی افزود: با توجه به اختصاص مشوق های سرمایه گذاری اعمال شده امیدواریم سرمایه گذاران از این فرصت برای توسعه صنعتی و ایجاد اشتغال در این شهرستان استفاده بهینه نمایند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با اشاره به اینکه شهرک صنعتی خنج دارای 94 هکتار مساحت است، گفت: در فاز نخست این شهرک 10 هکتار زمین صنعتی برای استقرار واحد های صنعتی با پیش بینی اشتغال 263 نفر فراهم شده است.

وی توضیح داد: متناسب با استقرار واحد های صنعتی، فاز های بعدی نیز در این شهرک صنعتی عملیاتی خواهد شد.م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شتاب در توسعه خنج با اختصاص مشوق های جدید سرمایه گذاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شتاب در توسعه خنج با اختصاص مشوق های جدید سرمایه گذاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید