طاهری: نتایج ابتدای فصل خوشایند هیچ کس نبود، حریفان آسیایی از استقلال می ترسند

بیژن طاهری، مربی تیم فوتبال استقلال گفت که حریفان آسیایی استقلال از این تیم می ترسند.

طاهری: نتایج ابتدای فصل خوشایند هیچ کس نبود، حریفان آسیایی از استقلال می ترسند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه استقلال، بیژن طاهری درباره عملکرد استقلال در نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال گفت: شرایط استقلال در آغاز لیگ، باب میل هیچ کس نبود و ما چاره ای نداشتیم و باید با آن شرایط آغاز می کردیم. نتایجی که در چند بازی اول گرفتیم، خوب نبود و فرازونشیب زیادی داشتیم. با گذشت زمان تیم جا افتاد و با نزدیک شدن به سرانجام نیم فصل شرایط ما بهتر شد. در چند بازی آخر و به ویژه در بازی های بیرون خانه خوب نتیجه گرفتیم و در سرانجام عملکرد خوبی داشتیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا استقلال در نیم فصل اول در خارج از خانه موفق تر بود، توضیح داد: در تیم بازیکنان جوان زیادی داریم و با گذشت زمان در تیم جا افتادند و شرایط خیلی بهتر شد و بازیکنان توانستند در خانه مانند بیرون از خانه عمل نمایند. در دور برگشت نیز بیشتر بازی ها داخل خانه است و به تیم ما در نتیجه دریافت یاری می نماید و می توانیم با حمایت طرفداران به مراتب در نتیجه گیری بهتر عمل کنیم.

مربی تیم فوتبال استقلال در ادامه درباره تقویت این تیم هم اظهار داشت: ما باید برای لیگ قهرمانان تقویت شویم. بازی های خیلی سخت و مهمی داریم و حریفان ما بسیار قدرتمند هستند و بازیکنان تراز اول را در اختیار دارند، اما معتقدم آنها از فوتبال ما می ترسند. الهلال سال قبل نیز صدرنشین کشور خود بود و شک نکنید آنها از نام ما می ترسند. البته ما قطعاً باید تقویت شویم.

طاهری ادامه داد: در فوتبال اتفاقات زیاد است. ما مثل سال گذشته کوشش می کنیم و همه تیم در این مسابقات انگیزه زیادی دارند و مطمئناً با حمایت خوب مدیریت و طرفداران و همت همه تیم برای درخشش در آسیا حاضر می شویم.

وی در مورد تعطیلات طولانی نیم فصل مطرح نمود: ما باید دوباره بدنسازی کنیم و بازی تدارکاتی بگذاریم تا لیگ آغاز گردد. ما 10 بازیکن ملی داریم که با آغاز بازی ها به تیم ما بر می گردند و کار ما در این تعطیلات سخت است. اگر بازیکنان را در اختیار داشتیم و به تعطیلات می رفتیم قطعاً هماهنگ تر می شدیم، اما حالا باید روی مجموعه ای که در اختیار داریم تمرکز کنیم و به دنبال افزایش هماهنگی بازیکنان تازه وارد باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "طاهری: نتایج ابتدای فصل خوشایند هیچ کس نبود، حریفان آسیایی از استقلال می ترسند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طاهری: نتایج ابتدای فصل خوشایند هیچ کس نبود، حریفان آسیایی از استقلال می ترسند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید