علی خطیر: بند خرید دائم در قرارداد پاتوسی وجود دارد، تا 10 روز آینده به حساب پادوانی پول واریز می کنیم

علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال تأکید کرد بندی در قرارداد پاتوسی وجود دارد که باشگاه استقلال می تواند این بازیکن را با قرارداد دائم جذب کند.

علی خطیر: بند خرید دائم در قرارداد پاتوسی وجود دارد، تا 10 روز آینده به حساب پادوانی پول واریز می کنیم

به گزارش خبرنگاران، علی خطیر در خصوص نتایج خوب باشگاه استقلال در هفته های گذشته گفت: خدا را شکر توانستیم تیم را در نیم فصل تقویت کنیم و با درایت کادرفنی و کوشش بازیکنان، احساس ما این است که استقلال روز به روز به روزهای اوج خود برمی شود. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و بتوانیم در انتها فصل یک قهرمانی برای طرفداران مان به ارمغان بیاوریم.

وی در خصوص عملکرد پاتوسی، بازیکن آفریقایی تیم استقلال توضیح داد: واقعیت این است که این بازیکن از ابتدا هم مسئله ای برای بازی نداشت. به هرحال شیطنت هایی شد که باز هم خدا را شکر با یاری و کوشش فدراسیون و سازمان لیگ و پیگیری های فتحی این موضوع حل شد. پاتوسی هم توانسته در دو بازی گذشته به استقلال یاری کند و امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا هم بتواند به تیم مان یاری کند.

معاون ورزشی باشگاه استقلال که با برنامه رادیویی تهران ورزشی درباره قرارداد باشگاه استقلال و پاتوسی، گفت: قرارداد این بازیکن شش ماهه و برای نیم فصل است، اما بند خرید دائم هم دارد. باید ببینیم با نظر شفر و همچنین با نظر فتحی تصمیم بر این خواهد بود که بند خرید دائم را در قرارداد این بازیکن عملی کنیم یا خیر.

خطیر در خصوص اینکه آیا ممکن است در روزهای آینده برای قرارداد دائم با پاتوسی وارد مذاکره شوند، مطرح نمود: بله، همان طور که گفتم با نظر سرمربی و مدیرعامل تیم می توانیم این کار را انجام دهیم. به نظر من مسئله ای از این بابت وجود ندارد.

وی در خصوص اینکه آیا ممکن است این بازیکن برای سال آینده قیمت خود را بالاتر ببرد، گفت: خیر، همه قیمت ها از قبل در قرارداد نهایی شده و توافقات کامل صورت گرفته است.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص جلسه روز گذشته وینفرد شفر و امیرحسین فتحی توضیح داد: در جریان این جلسه نیستم و نمی دانم چه صحبت هایی بین دو طرف ردوبدل شده است، اما احتمالاً در خصوص مسائل جاری باشگاه صحبت نموده اند.

خطیر درباره آخرین وضعیت لئاندرو پادوانی، بازیکن پیشین تیم استقلال و مصدومیت او نیز یادآور شد: من قبلاً هم گفته ام پادووانی خیلی به گردن استقلال حق دارد. این بازیکن کل سلامتی خود را در بازی با فولاد از دست داد و شرایطش با سایر بازیکنان استقلال فرق دارد، اما الان شرایط اقتصادی باشگاه ما خوب نیست. مطمئن باشید دغدغه باشگاه استقلال و امیرحسین فتحی هم همین موضوع است. من هر دو روز یک بار با این بازیکن صحبت می کنم و در جریان مراحل درمانی او هستم. تا 10 روز دیگر هم مبلغی را به حساب وی واریز خواهیم کرد. در هر صورت به نظرم پادوانی هر چقدر هم گلایه کند حق دارد، چون حق زیادی به گردن استقلال دارد.

وی در واکنش به این موضوع که آیا باشگاه استقلال با تیم فوتبال امید برای در اختیار قراردادن بازیکنانش همکاری خواهد نمود یا خیر، گفت: حقیقت این است که هیچ باشگاهی در جهان نمی تواند بگوید از دعوت بازیکنانش به تیم های ملی ناراحت است، چون با دعوت بازیکنان ارزش آنها بالا می رود. این یک پروژه برد - برد برای باشگاه هاست، اما موضوع این است که فیفا به طور کامل پروسه حضور بازیکنان در تیم های ملی را تعریف و اجبار نموده است بازیکنان در روزهای فیفا در اختیار تیم های ملی قرار بگیرند، اما قبول کنید خارج از این پروسه حضور بازیکنان در تیم های ملی سخت است.

معاون ورزشی باشگاه استقلال اضافه کرد: از باشگاه استقلال پنج بازیکن به تیم امید دعوت شده اند که دو نفر آنها جزو بازیکنان اصلی تیم ما هستند ما می خواهیم به تیم امید یاری کنیم، اما اینکه در این برهه حساس دو بازیکن اصلی مان از ترکیب جدا کنیم، سخت است. با این حال همان طور که گفتم در روزهای فیفا کاملاً بازیکنان در اختیار تیم امید هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "علی خطیر: بند خرید دائم در قرارداد پاتوسی وجود دارد، تا 10 روز آینده به حساب پادوانی پول واریز می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی خطیر: بند خرید دائم در قرارداد پاتوسی وجود دارد، تا 10 روز آینده به حساب پادوانی پول واریز می کنیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید