فعالیت های خواننده ایرانی در آواز اصفهان، ناگفته زیاد دارم

به گزارش اخبار ایران، فاضل جمشیدی در گفتگو با خبرنگاران ضمن تشریح تازه ترین فعالیت های موسیقایی خود گفت: مشغول انجام کارهای نهایی آلبومی به آهنگسازی حسین پرنیا هستم که این کار در آواز اصفهان با اشعاری از هوشنگ ابتهاج و رهی معیری برای علاقه مندان موسیقی آماده شده است. در این آلبوم که به اتفاق آرش فرهنگ فر تولید می شود قطعات آوازی همراه با سنتور و تنبک به مخاطبان موسیقی عرضه می شود.

فعالیت های خواننده ایرانی در آواز اصفهان، ناگفته زیاد دارم

وی اضافه نمود: مدتی بود که به دلیل برخی از مسائل، فعالیت هنری چندانی نداشتم که البته این موضوع ریشه در دلایلی دارد که فعلا ترجیح می دهم درباره آن صحبت نکنم. متاسفانه این شرایط به قدری برای من سخت و ناراحت کننده بود که ترجیح دادم حتی تلفن های خود را نیز پاسخ ندهم. به هر ترتیب من ناگفته های زیادی دارم که در حال حاضر تمایلی برای بیان آنها ندارم.

فاضل جمشیدی از جمله هنرمندان فعال حوزه موسیقی است که تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته کارشناسی جامعه شناسی به انتها رسانده است. او در کنار تحصیل همزمان به فراگیری ردیف آوازی نزد هنرمندانی چون نصرالله ناصح پور، کریم صالح عظیمی و شهرام ناظری پرداخت.

همکاری با ارکستر موسیقی ملی، گروه موسیقی درویش، گروه موسیقی همساز، گروه نوای دل، گروه وزیری و چندین مجموعه موسیقایی از جمله فعالیت های این خواننده در عرصه موسیقی است. وی طی سالهای 80 تا 82 مشاور اجرایی و از سال 82 تا 85 معاون اجرایی خانه موسیقی بوده است. این هنرمند تا کنون در کشورهای چین، کانادا، سوئد، قزاقستان، نروژ، آذربایجان، مقدونیه، تایوان، ازبکستان و آفریقای جنوبی برنامه های زنده ای را اجرا کرده است.

آلبوم های ای وطن، یار پنهان، دیدار شرق و غرب، بهار رویا از جمله آثاری است که جمشیدی تاکنون منتشر کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فعالیت های خواننده ایرانی در آواز اصفهان، ناگفته زیاد دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت های خواننده ایرانی در آواز اصفهان، ناگفته زیاد دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید