فوتبال دنیا، حمایت تمام قد ایسکو از خولن لوپتگی

فوتبال دنیا - ایسکو هافبک اسپانیایی کهکشانی ها از سرمربی خود که این روزها تحت فشار است، حمایت کرد.

فوتبال دنیا، حمایت تمام قد ایسکو از خولن لوپتگی

به گزارش خبرنگاران، ایسکو در آستانه دیدار خانگی فردا شب (سه شنبه) رئال مادرید مقابل ویکتوریا پلژن جمهوری چک در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی در حمایت از سرمربی خود که این روزها به خاطر تداوم نتایج ضعیف تحت فشار است، گفت: اگر قرار بر اخراج مربی باشد، باید همه ما را هم از تیم کنار بگذارند.

هافبک پیشین مالاگا صحبت های خود را این طور ادامه داد: من 6 فصلی می گردد که در رئال مادرید هستم و باید بگویم همیشه می دانیم که چطور باید اوضاع را تغییر دهیم. هر سال از ما انتقاد می گردد اما در نهایت منتقدین زبان به دندان می گیرند. رسانه ها قدرت خلاص شدن از دست لوپتگی را ندارند.

وی اضافه نمود: ما به دستاوردی که این تیم می تواند به آن برسد، باور داریم. لوپتگی هم کاملاً به بازیکنانش ایمان دارد. اتفاقات زیادی می تواند رخ دهد، اما من اطمینان دارم که می توانیم فصل خیلی خوبی داشته باشیم.

ایسکو در مواجهه با پرسشی که مربوط به تأثیر جدایی کریستیانو رونالدو بر رئال مادرید می شد، اینطور پاسخ داد: ما نمی توانیم در مورد بازیکنی که اینجا نیست، صحبت کنیم، اما وقتی گرث بیل که بازی نمی کند دلم برایش تنگ می گردد و وقتی هم کارواخال مصدوم می گردد جای خالی او را حس می کنم. ما نمی توانیم به بازیکن یا تیمی دیگر فکر کنیم. باید راه حلی برای پشت سر گذاشتن این دوره پیدا کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، حمایت تمام قد ایسکو از خولن لوپتگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، حمایت تمام قد ایسکو از خولن لوپتگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید