مازندران، نکونام: بازیکنانم در باد بازی با سپاهان خوابیده بودند و از آنها گله مندم، آنهایی که قدر لباس نساجی را نمی دانند کنار می گذاریم

به گزارش اخبار ایران، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با انتقاد از عملکرد برخی از شاگردانش، آنها را تهدید به کنار گذاشتن از جمع سرخپوشان قائمشهری کرد.

مازندران، نکونام: بازیکنانم در باد بازی با سپاهان خوابیده بودند و از آنها گله مندم، آنهایی که قدر لباس نساجی را نمی دانند کنار می گذاریم

به گزارش خبرنگاران از مازندران، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در نشست خبری تیمش پس از دیدار مقابل ماشین سازی تبریز گفت: در نشست خبری دیروز گفته بودم که ماشین سازی تیمی است که با 11 نفر در عقب زمین قرار می گیرد تا تیم ما را جلو بیاورد و روی ضدحمله خطرساز گردد. هر تیمی توانی دارد و بالاخره تیم ما هم توانی دارد. آنها خودشان را روی زمین می انداختند و وقت تلف می کردند و سعی می کردند بازی را بخوابانند. دیدید که طرفداران ما هم از این کار آنها بسیار عصبی شده بودند. ما هم نتوانستیم موقعیت هایی که داشتیم را تبدیل به گل کنیم. وی اضافه نمود: نکته مثبت بازی این بود که ما روی ضدحمله گلی از حریف نخوردیم، چون آنها روی این مسئله تبحر دارند و تیمی بودند که روی ضدحمله بازی می کردند و معمولاً در 10 تا 15 دقیقه ابتدایی بازی به بیشتر تیم ها گل زده اند. از بچه های تیمم اصلاً راضی نیستم، به نظرم این نتیجه مساوی در نیمه اول رقم خورد که بازیکنان ما خواب بودند. شما از بازی ما تعریف کردید که لطف شماست، اما اصلاً ما خوب نبودیم. بازیکنانم در باد بازی با سپاهان خوابیده بودند که به نظرم تا به خودشان بیایند، کار از کار گذشته بود. ما در نیمه دوم توانستیم خوب بازی کنیم که خیلی دیر بود. با این حال فکر می کنم بازی مقابل چنین تیم هایی که با 11 نفر دفاع می نمایند و پشت محوطه 18 قدم خود هستند، خیلی سخت است.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره عملکرد داوری گفت: به نظرم عملکرد داور خوب بود، اما فقط در یک صحنه که توپ به دست بازیکن حریف خورد، کمی مشکوک بود. به نظرم توپ به دست بازیکن حریف خورد، اما اینکه دست او بسته بوده است یا نه را نمی توانم نظر بدهم و امیدوارم که بازهم ما اشتباه نموده باشیم، اما اگر هند بوده باشد بازهم یک پنالتی را برای ما نگرفتند. در مجموع داوری خوب بود، هرچند اعتراض ما به وقت های تلف شده بود که بازیکنان ماشین سازی وقت تلف می کردند. نیمه اول حداقل پنج دقیقه وقت اضافه داشت و نیمه دوم هم همین طور می توانست پنج دقیقه وقت اضافه داشته باشد. در نیمه اول ما فقط 25 دقیقه فوتبال دیدیدم، چون بازیکنان تیم حریف خودشان را روی زمین می انداختند و وقت بازی را می کشتند.

نکونام با اشاره به عملکرد تیمش و اینکه شرایط تیمش بهتر می گردد یا نه، اضافه نمود: در نیمه اول تیم ما بد بازی کرد و در نیمه دوم بهتر شدیم، اما کافی نبود. من از بازیکنانم گله مند هستم و قطعاً با این بازی ها به مشکل می خوریم. ما در نیمه اول خیلی بد بودیم و به نظرم در باد بازی با سپاهان بودیم. شک نکنید ما در نیم فصل دوم بهتر خواهیم شد و قطعاً چند بازیکن را اضافه می کنیم. بازیکنانی هم که قدر و صندلی لباس نساجی را نمی دانند، کنار گذاشته می شوند و بازیکنان جدید را جایگزین می کنیم. بچه ها شرمسار طرفداران شدند و تیم ما شرمسار طرفداران شدند. بازی بعدی را باید فقط و فقط به خاطر این طرفداران ببریم. ما در این بازی در نیمه اول اشتباهاتی داشتیم که باعث شد این نتیجه رقم بخورد.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا تیمش کم گل می زند، توضیح داد: کم گل نمی زنیم و از خیلی تیم ها بیشتر گل زدیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی همچنین به بازی دفاعی تیم ماشین سازی اشاره نمود و گفت: تیم حریف بازی مستقیم انجام می داد و آنها دفاع مطلق می کردند. تیم حریف تمام راه ها را بسته بود که این کار را سخت می نماید. من دیروز هم گفتم که بازی چگونه خواهد شد و دیدید همان طور بازی کردند. تنها نکته مثبت این بازی برای ما گل نخوردن روی ضدحملات بود که روزنه ها را برای ضدحمله حریف بسته بودیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در واکنش به این سؤال که تیمش از نظر روانی مشکل دارد، گفت: وقتی بازیکن استپ نمی نماید، به خاطر خستگی یا عدم تمرکز است. وقتی بازیکنی نمی تواند استپ کند، من نمی توانم کاری انجام دهم. جلوی تیمی که بسته بازی می نماید، نباید این همه اشتباه کنیم. من به بحث روانی اعتقادی ندارم. اصلاً همه چیز داخل زمین است. وقتی بحث روانی را پیش می کشیم، یعنی مریضی.

وی با ابراز رضایت از عملکرد محمد عباس زاده خاطر نشان کرد: محمد امروز خوب بازی کرد و اگر گل می زد، بهتر بود. کاری را که از او می خواستیم، انجام داد. او زحمتش را کشید. خط جلوی ما خوب است و مشکل ما در عقب زمین است.

نکونام در مورد اینکه به نظر می رسد شرایط نساجی با توجه به امتیازاتی که کسب نموده، بحرانی است، گفت: بحران را برای ما درست کردند. اگر دو امتیاز بیشتر گرفته بودیم، الان در بالای جدول بودیم. داوری ها برای ما بحران درست نموده، اما تیم مان بحران ندارد. تیم ما واقعاً خوب و تاکتیکی بازی می نماید و تنها اشتباهات فردی داریم. تیم من در نیمه دوم خیلی خوب برگشت و برخلاف نیمه اول، جلوی ضدحملات حریف را گرفت. ما حتی اجازه ندادیم حریف از نیمه جلو بیاید. دیدید که مربی حریف درباره داوری و جوی که به وجود آمده، مصاحبه نموده است، اما اگر این جو برای این آقا بود، چنین حرفی می زد؟ مربیان باید اندازه خودشان را بدانند و اندازه خودشان حرف بزنند.

وی درباره عدم بازی کردن رحمان جعفری گفت: رحمان متأسفانه بازی نکرد، چون شرایط بازی را نداشت. محمد میری بازیکن خوبی است، اما امروز بد بازی کرد و یکی از تعویض های ما را گرفت. ما نیمه اول را به خاطر اشتباهات فردی از دست دادیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مازندران، نکونام: بازیکنانم در باد بازی با سپاهان خوابیده بودند و از آنها گله مندم، آنهایی که قدر لباس نساجی را نمی دانند کنار می گذاریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مازندران، نکونام: بازیکنانم در باد بازی با سپاهان خوابیده بودند و از آنها گله مندم، آنهایی که قدر لباس نساجی را نمی دانند کنار می گذاریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید