محصص و معینی، مدیرفنی تیم های جوانان و نوجوانان ایران شدند، انتخاب مظلومی در انتظار تأیید هیئت رئیسه

به گزارش اخبار ایران، انتخاب پرویز مظلومی به عنوان سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران توسط کمیته فنی نهایی شده، اما هنوز به تأیید هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نرسیده است.

محصص و معینی، مدیرفنی تیم های جوانان و نوجوانان ایران شدند، انتخاب مظلومی در انتظار تأیید هیئت رئیسه

به گزارش خبرنگار ورزشی اخبار ایران، کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال چند هفته ای درگیر انتخاب سرمربی تیم فوتبال جوانان بود و در کنار آن، مدیرفنی تیم های جوانان و نوجوانان را هم انتخاب کرد.

به این ترتیب مرتضی محصص عضو باسابقه کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال به عنوان مدیرفنی تیم جوانان و فریدون معینی به عنوان مدیرفنی تیم نوجوانان انتخاب شدند.

درباره انتخاب سرمربی تیم جوانان هم پرویز مظلومی گزینه نهایی این کمیته است، اما برای اعلام رسمی آن از سوی فدراسیون فوتبال نیاز به تأیید هیئت رئیسه دارد.

البته در مورد انتخاب سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران اختلاف نظرهایی در کمیته فنی وجود داشت و گفته می شود حمید استیلی به دلیل همین اختلاف ها از سمتش در این کمیته کناره گیری کرده است. با این حال مظلومی از سوی کمیته فنی به عنوان سرمربی تیم جوانان انتخاب شده که این انتخاب باید به تأیید هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال هم برسد. هرچند باید دید آیا انتخاب محصص و معینی هم نیاز به تأیید هیئت رئیسه دارد یا نه.

گفتنی است پیش از پرویز مظلومی، سهراب بختیاری زاده گزینه جدی برای هدایت تیم جوانان بود که پس از منتفی شدن این انتخاب به عنوان سرمربی تیم شهر خودروی مشهد آغاز به کار کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محصص و معینی، مدیرفنی تیم های جوانان و نوجوانان ایران شدند، انتخاب مظلومی در انتظار تأیید هیئت رئیسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محصص و معینی، مدیرفنی تیم های جوانان و نوجوانان ایران شدند، انتخاب مظلومی در انتظار تأیید هیئت رئیسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید