نرخ بلیت قطار، اتوبوس و هواپیما در نوروز تغییر نمی کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خانه ملت، محمدرضا رضایی کوچی با اشاره به ورود کمیسیون عمران مجلس به پرونده نرخ حمل و نقل ریلی، هوایی و جاده ای در ایام نوروز 98، گفت: از ماه گذشته این کمیسیون، مذاکرات و مکاتبات خود با دستگاه ها در حوزه های مختلف حمل و نقل را شروع نموده و خوشبختانه این سازمان ها همکاری مناسبی را با مجلس داشته اند.

نرخ بلیت قطار، اتوبوس و هواپیما در نوروز تغییر نمی کند

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مکاتبه کمیسیون عمران مجلس با سازمان هواپیمایی، گفت: در این مکاتبه، درباره نرخ بلیت هواپیما در ایام نوروز مذاکرات جدی و قابل قبولی صورت گرفت، از این رو بر اساس گزارش این سازمان، نرخ بلیت هواپیما در ایام نوروز 98 تغییر نخواهد کرد.

وی ادامه داد: همچنین کمیسیون عمران مجلس در مذاکرات با مسئولان حمل و نقل ریلی در ارتباط با نرخ بلیت نیز تأکید کرد که قیمت بلیت قطار در نوروز 98 نباید تغییر کند تا مسافران بتوانند بهتر از امکانات حمل و نقل ریلی استفاده نمایند.

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه نمود: در بحث حمل و نقل جاده ای نیز کمیسیون عمران مجلس معتقد به عدم افزایش قیمت بلیت اتوبوس بود، همچنین بر ضرورت افزایش خدمات رفاهی در حوزه حمل و نقل تأکید شد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: همچنین اعضای کمیسیون عمران مجلس بر آمادگی و حضور کامل هلال احمر، اورژانس و ناجا در جاده ها تأکید کردند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نرخ بلیت قطار، اتوبوس و هواپیما در نوروز تغییر نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرخ بلیت قطار، اتوبوس و هواپیما در نوروز تغییر نمی کند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید