وراتی در آستانه قطع همکاری با مدیربرنامه های دردسرساز

به گزارش اخبار ایران، هافبک ایتالیایی تیم فوتبال پاری سن ژرمن در شرف قطع همکاری با مدیربرنامه هایش برای پیوستن به جمع بازیکنان معروف ترین مدیربرنامه های فوتبال ایتالیا قرار گرفته است.

وراتی در آستانه قطع همکاری با مدیربرنامه های دردسرساز

به گزارش اخبار ایران و به نقل از اسپورت ایتالیا، مارکو وراتی هافبک پاری سن ژرمن می خواهد به همکاری خود با مدیربرنامه هایش دناتو دی کامپلی پایان دهد و مسئولیت امور حقوقی اش را به مینو رایولا واگذار کند.

دی کامپلی در یکی دو فصل اخیر با مصاحبه هایش با رسانه ها که در آنها درباره آینده وراتی اظهارنظرهایی کرد، این بازیکن ایتالیایی را چندین بار به دردسر انداخت و او را مجبور کرد شخصاً شایعات را تکذیب کرد. آخرین نمونه اش یکی دو هفته پیش بود که هافبک PSG با انتشار یک پیغام ویدئویی از طرفداران این تیم بابت اظهارات تند و انتقاد آمیز دی کامپلی علیه رئیس باشگاه، ناصر الخلیفی عذرخواهی و اظهارات وی را تکذیب کرد. دی کامپلی در مصاحبه ایی به نوعی پاریسی ها و الخلیفی را به گروگان دریافت وراتی متهم نموده بود و آنها را مسبب نرسیدن این بازیکن 24 ساله به خواسته اش یعنی بازی در بارسلونا دانسته بود.

اکنون وراتی به فکر پیوستن به جرگه بازیکنان رایولا که یکی از قویترین مدیران برنامه فوتبال در اروپاست واقع شده است، کسی که مسئولیت رسیدگی به امور حقوقی و جابجایی بازیکنانی مانند زلاتان ابراهیموویچ، ماریو بالوتلی و جان لوئیجی دوناروما واقع شده است.

منبع: تسنیم

به "وراتی در آستانه قطع همکاری با مدیربرنامه های دردسرساز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وراتی در آستانه قطع همکاری با مدیربرنامه های دردسرساز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید