وضعیت آبگرفتگی بوشهر زیبنده نیست، لزوم جلوگیری از تکرار مسائل

به گزارش اخبار ایران، به گزارش خبرنگاران، مجید خورشیدی عصر جمعه در بازدید از آبگرفتگی معابر در بوشهر گفت: به دنبال تشدید بارندگی های امروز شاهد وقوع آبگرفتگی در برخی از نقاط بوشهر بودیم که مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد نموده بود.

وضعیت آبگرفتگی بوشهر زیبنده نیست، لزوم جلوگیری از تکرار مسائل

وی با اشاره به بازدیدهای انجام شده از خیابان ها و کوچه های بوشهر، اعلام کرد: با حضور مسئولان شهری و استانی بازدیدهایی را در سطح شهر داشتیم و برای برطرف مسائل چاره اندیشی شد.

خورشیدی با اشاره به اینکه شهروندان در خیابان ها و معابر مرکزی و برخی از محلات گرفتار آب گرفتگی بودند افزود: این وضع زیبنده بوشهر و مردمان خوب آن نیست و باید در ادامه تدابیر خوب و کارآمد گذشته، تدابیر فوری بیشتری بعمل آید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: برای حل مشکل آبگرفتگی از دستگاه های مختلف از جمله شهرداری بوشهر، حمل و نقل و راهداری، هلال احمر، مدیریت بحران و ... یاری خواستیم.

وی ادامه داد: از مدیریت بحران خواستم تا روز شنبه اقدامات دستگاه های مختلف در این زمینه را آنالیز نموده و ضمن آسیب شناسی، ترتیبی اتخاذ نمایند که در بارندگی های بعدی چنین صحنه هایی تکرار نشوند.

خورشیدی افزود: در جریان بازدید، کوشش های کارگران و کارکنان زحمتکش شهرداری، حمل و نقل و راهداری و هلال احمر که برای برطرف مسائل مردم همت گماشته بودند عیان بود و در خور تقدیر بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "وضعیت آبگرفتگی بوشهر زیبنده نیست، لزوم جلوگیری از تکرار مسائل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وضعیت آبگرفتگی بوشهر زیبنده نیست، لزوم جلوگیری از تکرار مسائل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید