پوچتینو: مصدومیت کین در غیاب سون کارمان را سخت می نماید، با وجود باخت از عملکرد تیمم بسیار راضی ام

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام تأکید کرد که با وجود باخت خانگی تیمش مقابل شیاطین سرخ از عملکرد مردانش در این بازی بسیار راضی است.

پوچتینو: مصدومیت کین در غیاب سون کارمان را سخت می نماید، با وجود باخت از عملکرد تیمم بسیار راضی ام

به گزارش خبرنگاران، مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام پس از باخت یک بر صفر شب گذشته تیمش مقابل منچستریونایتد گفت که با وجود این باخت کاملاً از عملکر مردان خود راضی است.

پوچتینو گفت: من از عملکرد تیمم بسیار راضی ام. در 45 دقیقه دوم، ما واقعاً خوب بازی کردیم. من فکر می کنم که به اندازه کافی موقعیت گلزنی و بردن بازی را داشتیم. دخیا 11 واکنش داشت که او را در سرانجام بازی به بهترین بازیکن میدان تبدیل کرد. به نظر من، بازی تاتنهام در نیمه دوم یکی از بهترین بازی های آن در 4 سال و نیم حضورم در این تیم بوده است.

پوچتینو ادامه داد: احساس من امروز دقیقاً عکس زمانی است که ما در اولدترافورد مقابل منچستریونایتد بازی کردیم. ما در آن بازی 3 بر صفر پیروز شدیم اما من راضی نبودم. امروز با وجود شکست من از عملکرد تیمم راضی ام. اگر شما می خواهید یک تیم و یک ساختار برای آینده بسازید و به بردن جام نزدیک باشد، این همان شیوه ای است که باید کار و بازی کنید. قطعاً من از نتیجه بازی ناراحتم و نمی توانم منکر این موضوع شوم اما از واکنشی که تیمم به گل خورده در نیمه دوم نشان داد بسیار راضی ام چون ما به اندازه کافی موقعیت گلزنی داشتیم که بازی را ببریم یا حداقل آن را به تساوی بکشانیم.

سرمربی آرژانتینی تاتنهام در ادامه اعتراف کرد که نگران مصدومیت هری کین است. کین در شب باخت خانگی یک بر صفر تاتنهام به منچستریونایتد لنگان لنگان زمین بازی را ترک کرد چرا که از ناحیه قوزک آسیب دید.

پوچتینو تأکید کرد: نگرانی من از آن است که تکل بدی که روی پای هری کین زده شد باعث آسیب دیدگی شدید او شده باشد. بازیکن منچستریونایتد عمداً آن تکل را نزد اما باز هم تکل بدی بود و باعث ورم قوزک پای کین شده است و او به همین دلیل بعد از بازی می لنگید. ما سون را به خاطر بازی در جام ملت های آسیا از دست می دهیم و اگر هری کین هم مصدوم گردد، ضربه سنگینی خواهم خورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پوچتینو: مصدومیت کین در غیاب سون کارمان را سخت می نماید، با وجود باخت از عملکرد تیمم بسیار راضی ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوچتینو: مصدومیت کین در غیاب سون کارمان را سخت می نماید، با وجود باخت از عملکرد تیمم بسیار راضی ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید