کرد میرزا خبر داد؛ صدور مجوز حکم پیمانی برای برخی کارکنان دانشگاه پیام نور

رئیس دبیرخانه هیئت اجرایی جذب دانشگاه پیام نور از مجوز صدور حکم پیمانی 200 نفر از کارکنان علمی خبر داد.

کرد میرزا خبر داد؛ صدور مجوز حکم پیمانی برای برخی کارکنان دانشگاه پیام نور

به گزارش ، عزت الله کرد میرزا رئیس دبیرخانه هیئت اجرایی جذب دانشگاه پیام نور اظهار کرد: مجوز نهایی برای صادر کردن حکم پیمانی 200 نفر از کارکنان علمی که با عناوین قراردادی، دستیار آموزشی و پیمانی مشروط با دانشگاه پیام نور همکاری داشته اند، بزودی صادر می شود.

وی گفت: با پیگیری های مضاعف و همکاری بسیار نزدیک مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت متبوع طی نیمسال دوم سال تحصیلی 1397 و همچنین همکاری هیئت امنای دانشگاه برای صدور مجوز های استخدامی آنها، این احکام به زودی صادر می شود.

دبیر هیئت اجرایی جذب اعضای هیئت علمی ادامه داد: دانشگاه با توجه به مدت شروع به کار این کارکنان که در برخی موارد به بیش از 10 سال قبل برمی گشت، خوشبختانه، بر اساس پیگیری به عمل آمده و همراهی معاونت های اداری، مالی و عمرانی و آموزشی و تحصیلات تکمیلی و اهتمام ریاست دانشگاه، مقرر شد احکام پیمانی این اعضا، از زمان کسب شماره مستخدم درج و لحاظ شود.

موافقت با مأموریت تحصیلی اعضای هیئت علمی

وی با اشاره به موافقت با مأموریت تحصیلی اعضای هیئت علمی نیز اظهار کرد: با توجه به تسهیلات فراهم آمده و مجوز های اخذ شده از هیئت امنای دانشگاه درباره مأمور به تحصیل کردن اعضای هیئت علمی پیمانی برای تحصیل در مقطع دکتری تاکنون از بین حدود 300 تقاضای رسیده، 230 پرونده مورد موافقت قرار گرفته و به امور اداری برای صدور حکم اعلام شده است.

وی یادآور شد: حدود 300 تقاضای دیگر نیز از سطح استان ها دریافت و در حال پالایش و تطبیق مستندات است که به محض بررسی، نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کرد میرزا خبر داد؛ صدور مجوز حکم پیمانی برای برخی کارکنان دانشگاه پیام نور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرد میرزا خبر داد؛ صدور مجوز حکم پیمانی برای برخی کارکنان دانشگاه پیام نور"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید