کم خطرترین چهارشنبه سوری با کاهش 50 درصدی حوادث

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و و خدمات ایمنی شهرداری تهران از کاهش 50 درصدی حوادث چهارشنبه سوری اطلاع داد.

کم خطرترین چهارشنبه سوری با کاهش 50 درصدی حوادث

به گزارش خبرنگار خبرنگاران مستقر در مرکز فرماندهی آتش نشانی پایتخت مهدی داوری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همانطور که از روزهای قبل پیش بینی می شد شاهد شرایط بهتری نسبت به چهارشنبه سوری های قبل در سطح شهر بودیم.

وی با بیان اینکه این مراسم همچنان ماهیت خود را دارد اما سال جاری با کاهش قابل ملاحظه حوادث روبه رو بودیم گفت: تا ساعت 10 امشب حدود 140 مورد آتش سوزی که مرتبط با شب چهارشنبه سوری بوده است اطلاع داده شد که این حوادث حوادث جزئی و از جمله آتش سوزی سطل های مکانیزه، فضای سبز و.... بوده است.

داوری با بیان اینکه حوادث چهارشنبه سوری سال جاری کاهش 50 درصدی داشت، گفت همراهی مردم، نگاه درست به این روز و پرهیز از انجام دادن رفتارهای خطرناک در چهارشنبه سوری موجب این کاهش شده است و می توان گفت که درصد زیادی از این کاهش به مردم بستگی داشته است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه فرهنگ سازی آثار خود را به جا گذاشته است گفت ضروری است که ما به عنوان سازمان ها به این موضوع توجه کنیم و این راستا را ادامه دهیم.

وی اضافه کرد: همچنین ضروری است که بگوییم موضوع ایمنی شهر تهران فقط در چهارشنبه سوری خلاصه نمی گردد، در واقع در رابطه با موضوع ایمنی شهر تهران باید به ساختمان های بلند، ایمنی مراکز تجاری و… نیز توجه کنیم. کاهش آمار حوادث امشب ما را در این راستا مصمم تر می نماید تا با ارتقا سطح آگاهی شاهد کاهش حوادث باشیم.

وی در سرانجام گفت: طی سال های گذشته چهارشنبه سوری سال جاری کم خطرترین چهارشنبه سوری بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کم خطرترین چهارشنبه سوری با کاهش 50 درصدی حوادث" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کم خطرترین چهارشنبه سوری با کاهش 50 درصدی حوادث"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید